WwW.Donni-Hack.PaGe.Tl
  Teknologjia
 
Uashington - Shkencëtarët e Drexel University, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ia kanë dalë mbanë të prodhojnë bateri të pashtershme.
Gjiganti elektronik Sony sinjalizon fundin e përdorimit të disketës.
Nuk mund ta imagjinoni shumën që një haker rus ka nxjerrë nga shitja e profileve të Facebook.
Mbush plot 20 vjeç dhe nuk ka qenë kurrë më parë kaq shumë në formë. Teleskopi hapësinor Hubble, që u lëshua në hapësirë nga anija hapësinore Shuttle më 24 prill të vitit 1990, është i pari dhe më i famshmi teleskop hapësinor që ka revolucionarizuar astronominë.
Uashington - Agjencia Kombëtare Amerikane e Hapësirës (NASA), ka arritur të regjistrojë pamjet më të qarta të Diellit.
San Francisko - Në samitin bashkëpunues vjetor të Fondacionit Linux, drejtori ekzekutiv i Fondacionit, Jim Zemlin ka folur për perspektivat interesante të tregjeve të Linuxit.
Adobe njofton hedhjen në treg të Creative Suite 5, i cili përfshin versionet e rinj të programeve profesionalë, si Photoshop, InDesign dhe Dreamweaver.
Ferrari ka prodhuar makinën më të shpejtë në histori, modelin e quajtur 599 GTO.
Avioni i parë që furnizohet plotësisht me energji diellore u ngrit sot në fluturim nga qyteti Payerne i Zvicrës.
Dje në Qendrën Evropiane të Kërkimeve Nukleare në Zvicër, në CERN, u vu në jetë eksperimenti i "Big Bang"-ut ose i "Shpërthimit të Madh".
Në ditët e sotme është diçka normale që edhe fëmijët të hyjnë në rrjetet e komunikimit social në internet si Facebook, Bebo dhe Myspace.
Fjalëkalimi në Facebook mund t’ju shkaktojë probleme. Në qoftë se e merrni seriozisht paralajmërimin lidhur me fjalëkalimin, tregoni kujdes.
Motori më i madh i kërkimit në internet, Google pritet të sjellë revolucion edhe në botën e televizionit.
Interneti sot feston 25 vjetorin e emrit të faqes ueb pikëkom (.com).
Bugati Veyron është shpallur si marka më e mirë e prodhimit të makinave për dhjetë vitet e fundit, me dy tipet saj 16.4 dhe 16.4 Grand Sport.

 The last comments on this page:
Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 06/06/2019 at 9:33am (UTC):
Propecia Depression Reversible Canadadrugs [url=http://try-rx.com]cialis[/url] Where To Purchase Low Cost Levitra Purchase Viagra Online From Canada

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 06/14/2019 at 8:45pm (UTC):
Propecia Tu Retrato [url=http://avdrug.com]10mg orodispersible levitra mg comprime[/url] Mannerpille Priligy

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 06/23/2019 at 12:48am (UTC):
Misoprostol Venta [url=http://rxbill6.com]levitra withouth prescription[/url] Vairga Propecia Tabletten Nebenwirkungen

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 07/05/2019 at 1:10am (UTC):
Levitra Donde Comprar [url=http://buyviaa.com]viagra[/url] Zithromax Dose For Chlamydia

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 07/14/2019 at 6:12pm (UTC):
Bayer Cialis 20mg Teilen Prix Propecia En France [url=http://orderlevi.com]realcheaplevitra[/url] Propecia Y Esterilidad Comprar Cialis Viagra Espana

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 07/23/2019 at 8:35pm (UTC):
Buy Levaquin Online Differenza Viagra Cialis Levitra Buy Maxifort [url=http://achetercialisfr.com]cialis 60 ans[/url] Amoxicillin Osage For 7 Month Old Levitra Generico Trucchi

Comment posted by Stevabanty( carringtonmiki7.site ), 11/21/2019 at 5:34pm (UTC):
Can Jenday Have Amoxicillin Pharmacy X One [url=http://cure-rx.com]cialis[/url] Lasixonline Levitra Ads

Comment posted by MatExow( matCaftbelan.website ), 01/20/2020 at 2:00am (UTC):
Mupirocin Cream 5 Mail Order Canada Canadian Pharmacy Generic Drugs [url=http://cialibuy.com]Cialis[/url] What Are The Dosage Of Propecia Who Selling Viagra At A Discount Isotretinoin Website

Comment posted by MatExow( matCaftbelan.website ), 01/21/2020 at 2:45am (UTC):
Comprar Cialis Online En Espana [url=http://cialibuy.com]Buy Cialis[/url] Does Alcohol Ruin Cephalexin <a href=http://cialibuy.com>Buy Cialis</a> Proscar Prix

Comment posted by Lesevar( lesNEUTdelays.website ), 01/21/2020 at 3:11am (UTC):
Viagra Aus Der Turkei [url=http://cialibuy.com]cheap cialis online[/url] Prix Du Clomid Acheter <a href=http://cialibuy.com>Buy Cialis</a> Blackmarket Cilias

Comment posted by KelAlteva( kelBYPEdelays.space ), 01/29/2020 at 7:05pm (UTC):
Propecia 0.5 Mg 1mg [url=http://buyciaonlinex.com]cheapest cialis 20mg[/url] Viagra Internetapotheke Holland <a href=http://buyciaonlinex.com>Buy Cialis</a> Canadian Meds Product

Comment posted by Stevabanty( stevBobilabelan.space ), 02/08/2020 at 5:56am (UTC):
Cialis Soft Tabs Online [url=http://buyciallisonline.com/#]Cialis[/url] Cialis Livraison Rapide France <a href=http://buyciallisonline.com/#>Buy Cialis</a> Macrobid Antibiotic Website Need No Physician Approval

Comment posted by Stevabanty( stevBobilabelan.space ), 02/10/2020 at 6:57pm (UTC):
Co [url=http://cheapcialisir.com]Cialis[/url] Cephalexin In Nursing Bitches <a href=http://cheapcialisir.com>Cheap Cialis</a> Generic Progesterone Drugs Website

Comment posted by Lesevar( lesNEUTdelays.website ), 02/24/2020 at 1:32pm (UTC):
Acquisto Kamagra 100mg [url=http://cheapcialisir.com]Cialis[/url] Amoxicillin 500mg Capsule Tev <a href=http://cheapcialisir.com>Cheap Cialis</a> Priligy Acheter

Comment posted by JanAnomma( janTraxbelan.website ), 03/14/2020 at 8:44am (UTC):
Mercalm Medication [url=http://apcialisle.com/#]Cialis[/url] Cialis 20mg 12 Stuck Preisvergleich <a href=http://apcialisle.com/#>Cialis</a> Sun Exposure And Amoxicillin

Comment posted by wfaezNep( liqgwchefastmailtoyougo.site ), 03/17/2020 at 11:21pm (UTC):
viagra online viagra online <a href="http://goshi.ru #">generic viagra </a> viagra pills viagra generic ufiouas0209sss

viagra 100mg viagra 100mg [url=http://signagate.ru/ #]viagra generic [/url] cheap viagra generic viagra

Comment posted by StepHulse( stepswalsmitchl.xyz ), 03/24/2020 at 5:02pm (UTC):
Ou Commander Du Cialis [url=https://apcialisle.com/#]Cialis[/url] Singulair <a href=https://apcialisle.com/#>buy cialis daily online</a> Acheter Viagra Net En Rouen

Comment posted by choomibuh( Henepribeaymail.xyz ), 07/08/2020 at 12:00am (UTC):
Buy Doxycycline 30 Mg DogyGeogeSop [url=https://ascialis.com/#]Cialis[/url] anycle Zithromax Medication smeasentab <a href=https://ascialis.com/#>cialis generic canada</a> roapsido viagra online

Comment posted by Vobeemido( inensexiaaomail.xyz ), 03/21/2021 at 4:43pm (UTC):
[url=http://fcialisj.com/]can i buy cialis online[/url]Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your Message:
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free