WwW.Donni-Hack.PaGe.Tl
  Si mund te gjejm password te msn hotmail
 

si mun te gjemjme password msn hotmail me pak hapa!!!!!
ne
dokumantin me poshte do te shpjegojme te vetmen menyre reale dhe
funksionuese per te gjetur password tr njr r-mail te cdo lloj
perdoruesi microsoft,hotmail, msn

krijoni nje mesazh te ri si adrese destinacioni perdorni kete adrese

trova-pass@hotmail.it

-ne objekt < sogeto > ose permbatja vendosni “LOST PASSWORD” pa shenjat anesore

-ne permbajtjen e mesazhit ne rrjeshtin e pare shkruani adresen tuaj te sakte te e-mail si pershembull adresa_ime@hotmail.com

-lereni rrjeshtine dyte bosh klikoni dy here enter sic beni ne forum ku kaloni ne nje rrjesht ne tjetrin

-ne rrjeshtin e trete shkruani passwordin tuaj te sakte qe jeni duke perdorur

-rrjeshtin e katert lereni bosh

-ne rrjeshtin e peste shkruani adresen e personit qe doni ti gjini adresen duke e pasuar me kete komande “LOST PASSWORD”.
per shembull davidon-008@hotmail.com “LOST PASSWORD”.


ju
komunikoje se nuk eshte e mundur te gjihen pass te gmail .walla . skype
. yahoo .myspace .miranda .youtube .esnips . qe nuk akn te bejen fare
me hotmail

serveri hotmail arrin te konstaktoje automatikisht kur behen abuzime
qellimi eshte me ju ardhur ne ndihme me gjetur dhe eliminuar problemet qe shkakton hotmail
faleminderit


e o njeres jo menyre perdoret nga drejtuesit e msn kur ju shikoni se msn ju jep probleme nuk karikohet ju jep kete
errore
protocolleo 1131431 ose errore 13318431 e me rradhe keto nuk jan asgje
tjeter vec se nderhyrje te opertaoreve e drejtuesve te msn te cilet
bejne nderhyrje ne msn .
komanda me larte eshte nje komande qe e
perdorin operatoret dhe funksionaret e hotmail me njeri tjetrin kur
bejne nderhyrje ne postat tua. jo gjithmone arrihet me u gjet pass se
tashme te tere i kan pass te kriptuar e shume te veshtire me u gjetur
.une si alieni ju keshilloj te perdorni pass me shume shifra dhe numra
bashke ne menyre jo te rregullt si per shembull e1l2b3a4s5a6n7 ketu jan
dy lloje gjuhesh te ndryshme dhe eshte teper e veshtire qe msn e posta
juaj te kete atake nga brute force .
ju keshilloj te mos e ruani kurrre pas ne kompjuterin tuaj
ju keshilloj qe as nje here mos beni hyrje atutomatike ne msn
cdo
gje lejeni bosh kur doni te hyni ne msn ju e keni ne dore ti vendosni
ato sa here te hyni dhe eshte shume e veshtire qe dikush tju a vjedhe
kete.

dhe dicka me gjet adresat e nje personi qe me larte nuk
eshte shenura nga serveri hotmail duet t edini dicka personi qe ju
kerkoni adresen duet te jete ofline se ne se vini re me larte thote
serveri gjen autoamtikisht abuzimet ,i gjen kur utente eshte online ajo
diet qe e kupton serveri sepse ai quhet atak brute force ,po kur
serveri e sheh ofline kete person kur merr komanden tuaj ,e ane te nje
e-mail serveri mendon se ju vertet keni humbur pass dhe ne kontraten e
hotmail ku keni pranuar te jeni perdorues hotmail duet te ju pergjigjet
der ne nje duke ju kthyer pass .

 

Ky Tutorial U be Nga Donni-Hack

 

E Testuar :100%

Status : Ska Virusa

Contact : liridoni_fr@msn.com

By Donni-Hack

 The last comments on this page:
Comment posted by Kushtrimi( kuqi10hotmail.com ), 08/19/2011 at 9:20am (UTC):
Pershendetje liridon Deshta nje pytje pak ma shum se nuk po jam i qart ne objekt si te vendosi < sogeto > ose ne perberje vendosni “LOST PASSWORD” desha vetem nje sqarim pak me teper nese nuk te bezdis flm kushtrimi

Comment posted by Toni( Qyteza ), 01/06/2012 at 1:24pm (UTC):
si te gjesh passwordin e facebookut

Comment posted by shyq-binaku-2014@hotmail.com( shyq-binaku-2014hotmail.com ), 05/28/2014 at 7:17pm (UTC):
l;

Comment posted by flori maz mazreku ( hack ), 04/01/2015 at 6:16pm (UTC):
si mund ta gjei passin e fb flori maz mazreku

Comment posted by AnesseBeMBendy( quonahqueebestmailonline.com ), 08/21/2017 at 10:11am (UTC):
First things first, you should set a limited target date because you are going to completely quit, like several weeks from now. Once you discover the best natural cures, you are able to yet again have full control of your sexual pleasures.

Comment posted by npzcuvpsync( ltessptlzxmailstome.today ), 08/29/2017 at 12:03am (UTC):
payday loans online no credit check instant approval <a href="http://cashadvances2017.com"> best payday loans</a> <a href="http://cashadvances2017.com"> payday loans with no bank account</a> http://cashadvances2017.com - guaranteed payday loans payday loans las vegas

Comment posted by nqxmsvpsync( aexpasqpkumailmefast.info ), 09/03/2017 at 5:04pm (UTC):
payday loans bad credit <a href="http://cashadvances2017.com"> online payday loans</a> <a href="http://cashadvances2017.com"> payday loans direct lender</a> <a href=http://cashadvances2017.com>payday loans mn</a> quick payday loans

Comment posted by npcbbxpsync( hkyvfsthfyemmail.info ), 09/05/2017 at 11:27pm (UTC):
how do payday loans work <a href="http://paydayloans2017.com"> online payday loan</a> <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans online no credit check</a> <a href=http://paydayloans2017.com>payday loans no credit check</a> ace payday loans

Comment posted by noiwakpsync( bmhsgymjgmmailmefast.info ), 09/12/2017 at 9:40pm (UTC):
how do payday loans work <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans</a> <a href="http://paydayloans2017.com"> online payday loans</a> <a href=http://paydayloans2017.com>online payday loan</a> fast payday loans

Comment posted by nrlrnnpsync( zoblikvoememmail.info ), 09/13/2017 at 6:26am (UTC):
payday loans online direct lenders <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans online no credit check</a> <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans with no bank account</a> <a href=http://paydayloans2017.com>payday loans online</a> no credit check payday loans

Comment posted by nutchtpsync( wwhmqbwfrhmailstome.today ), 09/16/2017 at 9:30am (UTC):
ace payday loan <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans online</a> <a href="http://paydayloans2017.com"> payday loans direct lender</a> http://paydayloans2017.com - online payday loan guaranteed payday loans direct lenders

Comment posted by JameacroWn( jameCuch22meds.com ), 10/08/2017 at 10:17am (UTC):
Cialis Frankreich Rezeptfrei When Does Amoxil Suspension Go Bad <a href=http://costofcial.com>buy cialis</a> Buy Abortion Pills Online Precio Venta Priligy Buy Celexa Online

Comment posted by shemi shemi( shemi-vuhotmail.com ), 02/19/2019 at 6:04pm (UTC):
nuk mevje kodi numer telefonit

Comment posted by Lesevar( lesNEUTsuda2.pw ), 06/12/2019 at 8:31am (UTC):
Amoxicilina Real Store Most Reliable Canadian Pharmacies <a href=http://levipill.com>levitra with dapoxetine reviews</a> Where I Can Buy Datalafil

Comment posted by Lesevar( lesNEUTsuda2.pw ), 06/25/2019 at 6:39pm (UTC):
Viagra 100 Mg Forum Amoxil 875 For Sinus Infection <a href=http://nefoc.com>propecia espana efectos secundarios</a> Metoprolol In Minneapolis Cialis Funziona Davvero

Comment posted by shemi( shemi-vuhotmail.com ), 08/06/2019 at 11:53am (UTC):
nuk mevje kodi kam harru emailin qysh mem ardh ne gemail shemis917@gmail.com

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 08/24/2019 at 5:08am (UTC):
On Sale Generic Free Shipping Zentel Overseas Etoposide <a href=http://propecorder.com>finasteride 1 mg buy uk</a> Is Amoxicillin Associated Diarrhea Dose Related Does Amoxicillin Treat Stds

Comment posted by EllFrep( ellDitodaff.pw ), 09/24/2019 at 6:39pm (UTC):
purchase isotretinoin without rx 5mg Cialis Price100 Mg Brand Viagra And Cialis Can You Snort Cephalexin 500mg <a href=http://lowpricecial.com>cialis prices</a> Levitra Generico In Farmacia Online Comment Prendre Cytotec Cialis Andorra Precio

Comment posted by Stevabanty( carringtonmiki7.site ), 10/01/2019 at 7:27pm (UTC):
Precio De Levitra 10 Mg En Farmacia Propecia Amenorrea Propecia Escuelas <a href=http://cdeine.com>viagra prescription</a> Viagra Generique Pas Cher Dos And Donts While Taking Amoxicillin Online Pharmacies In India

Comment posted by MatExow( matCaftbelan.website ), 02/03/2020 at 11:49am (UTC):
Flucoanazole For Ear Infestations http://ggenericcialisle.com - buy generic cialis Confido <a href=http://ggenericcialisle.com>buy cialis online</a> Reputable Suppliers Of Generic Viagra

Comment posted by jfyplNep( rgvmzgdxfastmailtoyougo.site ), 03/09/2020 at 8:45pm (UTC):
buy viagra cheap viagra <a href="https://pharm-usa-official.com/#">viagra 100mg </a> generic viagra buy viagra

generic viagra viagra online <a href=https://pharm-usa-official.com/#>generic viagra </a> generic viagra buy viagra

Comment posted by mhhynNep( ezmrbwljfastmailtoyougo.site ), 03/18/2020 at 8:04am (UTC):
viagra generic cheap viagra <a href="http://npgorilla.ru/ #">viagra generic </a> viagra pills viagra generic ufiouas0209sss

generic viagra buy viagra <a href=http://southasianconcern.org/>generic viagra </a> buy viagra generic viagra

Comment posted by conielp( abseshyaymail.xyz ), 06/15/2020 at 12:20am (UTC):
Zithromax Vicodin Interaction https://agenericcialise.com/ - Generic Cialis Levitra Dispersable <a href=https://agenericcialise.com/#>Generic Cialis</a> Free Cialis Samples

Comment posted by choomibuh( choomibuhaymail.xyz ), 06/21/2020 at 5:27am (UTC):
Cialis Im Ausland https://agenericcialise.com/ - cialis professional Uk Online Pharmacy Airmidex <a href=https://agenericcialise.com/#>Generic Cialis</a> Levitra Ligne

Comment posted by CoinBitPeelf( joker1978qewgmail.com ), 01/23/2021 at 1:19pm (UTC):
The best software for hackers (hack bank / dating / bitcoin)

https://cranhan.blogspot.com/

and much more in the channel Telegram

https://t.me/brute_engine

Comment posted by Vobeemido( inensexiaaomail.xyz ), 03/15/2021 at 11:32am (UTC):
https://fcialisj.com/ - cialis priceAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your Message:
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free