WwW.Donni-Hack.PaGe.Tl
  News
 
Komisioni Evropian, duke komentuar publikimin e videos me zëvendëskryeministrin Ilir Meta, ka kërkuar një hetim të detajuar nga drejtësia shqiptare. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e komisionerit për Zgjerimin, Angela Filote i ka kujtuar Tiranës zyrtare se lufta ndaj korrupsionit është një nga kriteret kyce për pranimin e vendit në BE. “Sapo jemi informuar për këtë zhvillim të fundit në Shqipëri. Është në dorë të drejtësisë shqiptare të hetojë për cështjen. Askush nuk është mbi ligjin, lufta ndaj korrupsionit është një nga 12 kriteret kyce që KE i ka vendosur Shqipërisë për anëtarësim. Prokuroria ta hetoje cështjen”, ka deklaruar Filote. Zëdhënësja e komisionerit Shtefan Fyle ka shtuar më tej se në bazë të ecurisë së këtij hetimi KE do të marrë një qëndrim për financimet e tij në Shqipëri
23 vjecarja shqiptare në Grande Fratello
Donni-HAck on 01/12/2011 at 12:48pm (UTC)
 Një vajzë shqiptare hyri në spektaklin “Grande Fratello”, versioni italian i Big Brother.

Ajo quhet Erinela Bitri e lindur në Berat në vitin 1986 dhe që jeton prej 20 vitesh në Bolonja me familjen e saj.

Shumë e kujdesshme për pamjen e jashtme, e gjallë dhe aktive, por edhe e apasionuar pas letërsisë dhe muzikës.

Në prezantim ajo u tregua mjaft e vendosur dhe me karakter. Tha se nuk e duronte hipokrizinë dhe se do dëshironte të fitonte jo vetëm për të përfituar nga ana ekonomike, por se fitorja do ta pasuronte në përgjithësi.

Pas mbarimit të shkollës profesionale për turizëm ajo punon si shitëse në qytetin e Bolonjës.
 
Comment posted by RobertWailm, 07/02/2021 at 8:20pm (UTC):
https://vk.com/topic-174606143_47797412 ОбезьяМкО Ограть ПМлайМ бесплатМП ОгрПвые автПЌаты https://vk.com/topic-174605952_47680136 АзОМП 777 game ru https://vk.com/topic-174369526_47670695 Игры Ограть азартМые Огры аппарат ПбезОяМка https://vk.com/topic-174606218_47836105 Как Птыграть безЎепПзОтМый бПМус в казОМП https://vk.com/topic-174606143_47792631 КазОМП ПМлайМ за регОстрацОю руб
ОМа пПЎтвержЎает, чтП ЎеятельМПсть кПЌпаМОО закПММа.ММПжествП вОЎПв ЎПсуга в этПЌ казОМП пПраЎует О МПвОчкПв О заяЎлых луЎПЌаМПв.ЗайтО Ма ПфОцОальМый сайт admiral x com, прПйтО регОстрацОю, запПлМОв пПле – электрПММая пПчта ОлО МПЌер ЌПбОльМПгП телефПМа.ИМфПрЌацОя П пейауте прПвереММая О ЎПстПверМая.ЭтП – защОта ОМтересПв казОМП О ПстальМых ОгрПкПв, справеЎлОвый О закПММый пПЎхПЎ.
Comment posted by RobertWailm, 07/01/2021 at 6:53pm (UTC):
https://vk.com/topic-174606218_47846842 ЭЌулятПры ОгрПвых автПЌатПв бесплатМП gnome https://vk.com/topic-174606098_47839284 Игры Пт МПвПЌатОк азартМые https://vk.com/topic-174606143_47798844 ИгрПвые автПЌаты Ограть бесплатМП зПлПтП атстекПв https://vk.com/topic-174606214_47708854 ИгрПвые автПЌаты Ограть бесплатМП шарОкО https://vk.com/topic-174606208_47836042 Скачать ОгрПвПй слПт автПЌат гМПЌ
Быстрая регОстрацОя О ее преОЌущества.СлеЎующая ОгрПвая плПщаЎка Оз спОска кПтПрая пПпала в рейтОМг казОМП РОПбет.ВП-первых, егП автПры — кПЌпаМОО, кПтПрые являются прОзМаММыЌО О МеПспПрОЌыЌО лОЎераЌО в сПзЎаМОО азартМых вОртуальМых развлечеМОй.ММПжествП слПтПв О варОаМтПв Ўля выОгрыша преЎлагает ГПлЎфОшка 102.ОЎМакП, в случае прПОгрыша, такОе «ПтЎыхающОе» весьЌа расстраОваются, бывает грубят ЎругОЌ ОгрПкаЌ, а также крупье казОМП.
Comment posted by pharmacepticacom, 06/21/2021 at 12:11am (UTC):
tadalafil from india reviews https://www.pharmaceptica.com/
Comment posted by alprostadil cost per dose, 04/07/2021 at 10:32pm (UTC):
alprostadil dosage https://alprostadildrugs.com/ injectable erectile dysfunction drugs
Comment posted by tadalafil 40 mg from india, 04/05/2021 at 3:04pm (UTC):
tadalafil 40 mg from india https://elitadalafill.com/ tadalafil pills
Comment posted by vardenafil hcl 20mg tab, 04/04/2021 at 4:37am (UTC):
vilitra 60mg vardenafil https://vegavardenafil.com/ vardenafil hcl generic
Comment posted by accorpomb, 03/21/2021 at 10:53am (UTC):
https://gcialisk.com/ - cialis cost
Comment posted by accorpomb, 03/18/2021 at 9:47pm (UTC):
https://fcialisj.com/ - cialis buy online
Comment posted by cloroquine, 02/22/2021 at 2:58am (UTC):
what is chloroquine used for <a href=https://chloroquineorigin.com/#>chloroquine cancer</a> chloroquine malaria
Comment posted by zithromax order online, 02/18/2021 at 8:40pm (UTC):
zithromax for <a href=https://zithromaxes.com/>zithromax online no prescription</a> azithromycin pfizer
Comment posted by conseil d'Г©tat, 02/16/2021 at 3:17pm (UTC):
hydroxychloroquine sul <a href=https://hydroxychloroquinex.com/#>doctors for hydroxychloroquine</a> hydrochloraquine
Comment posted by choomibuh, 07/04/2020 at 10:51pm (UTC):
Zithromax Kidney Function https://bbuycialisss.com/ - Buy Cialis Taking Expired Cephalexin <a href=https://bbuycialisss.com/#>generic cialis</a> Online Free Sample Viagra Canada
Comment posted by conielp, 06/10/2020 at 4:15am (UTC):
Cialis Generique Comparer Prix https://abuycialisb.com/ - best place to buy generic cialis online Confronto Viagra Levitra <a href=https://abuycialisb.com/#>Buy Cialis</a> comprar viagra internet foro
Comment posted by StepHulse, 03/24/2020 at 12:02am (UTC):
Tab Direct Fluoxetine Alental Quick Shipping <a href=https://apcialisle.com/#>generic cialis cost</a> Levitra Lowest Price <a href=https://apcialisle.com/#>buy cialis online cheap</a> Buy Metformin Without Doctor
Comment posted by StepHulse, 03/23/2020 at 6:13pm (UTC):
Cialis Bas Prix <a href=https://apcialisle.com/#>buy generic cialis</a> Buy Levitra?Wholesale <a href=https://apcialisle.com/#>when will cialis be generic</a> Producto Cialis 10 O 20 Mg
Comment posted by mfcnlNep, 03/18/2020 at 1:59am (UTC):
cheap viagra viagra 100mg <a href="http://vladuprador.ru/ #">generic viagra </a> buy viagra viagra online ufiouas0209sss

viagra generic generic viagra <a href=http://factorynp.ru/>viagra generic </a> viagra pills viagra generic
Comment posted by StepHulse, 03/14/2020 at 10:49am (UTC):
Discount fedex isotretinoin with overnight delivery medication overseas <a href=http://apcialisle.com/#>online cialis</a> Comprar Cialis Bueno <a href=http://apcialisle.com/#>Cialis</a> Kamagra Online Bestellen Ohne Rezept
Comment posted by MatExow, 03/03/2020 at 7:34pm (UTC):
Cialis Generico Alta Qualita http://abuycialisb.com - cialis Amoxicillin Without A Rx <a href=http://abuycialisb.com>Buy Cialis</a> Cephalexin In Canines
Comment posted by Lesevar, 02/23/2020 at 10:12am (UTC):
Search Levitra http://buycialisuss.com - Cialis Uso De La Viagra <a href=http://buycialisuss.com>Cialis</a> Il Cialis Crea Dipendenza
Comment posted by Stevabanty, 01/30/2020 at 2:31am (UTC):
Comprar Cialis Sin Receta En Barcelona http://ggenericcialisle.com - Buy Cialis Find Finasteride Best Website <a href=http://ggenericcialisle.com>cialis prices</a> Keflex Sinus Infections
Comment posted by MatExow, 01/23/2020 at 1:52pm (UTC):
Cialis Y Diabetes http://cialibuy.com - Cialis Buy Discount Generic Progesterone Drugs Cheapeast Pharmacy Overseas <a href=http://cialibuy.com>buy cialis</a> Effexor Xr Without Prescription
Comment posted by Stevabanty, 01/21/2020 at 10:47pm (UTC):
Effexor Xr India http://cialibuy.com - Buy Cialis Purchase Tadalafil Online <a href=http://cialibuy.com>online cialis</a> Can I Buy Plavix In Canada
Comment posted by Stevabanty, 10/08/2019 at 5:40pm (UTC):
Lowest Price Viagra 100mg Canada 2014 Online Pharmacy Australia Free Delivery <a href=http://cialisab.com>cialis 5 mg best price usa</a> Canada Pharmacy Viagra Overnight Acheter Priligy Free Shipping Generic Viagra
Comment posted by EllFrep, 07/20/2019 at 7:01am (UTC):
Amoxicillin 875mg Tablet Acticin Medicine <a href=http://crdrugs.com>cialis without a doctor's prescription</a> Priligy Precio Con Receta Jelly Kamagra Paypal
Comment posted by EllFrep, 07/11/2019 at 7:14am (UTC):
Cialis Generico Erezione Viagra Ohne Rezept Per Bankeinzug <a href=http://kamxl.com></a> Cialis 60 Ans Discount Dutasteride With Free Shipping Website
Comment posted by EllFrep, 06/29/2019 at 8:23am (UTC):
Himplasia <a href=http://cialibuy.com>generic cialis canada</a> Propecia Dosage In Women Doxylis Acheter
Comment posted by EllFrep, 06/03/2019 at 9:12am (UTC):
Viagra Original 100mg Oral Amoxicillin Versus Oral Penicillin Propecia Hair Regrowth <a href=http://via100mg.com>viagra online</a> Can I Buy Cipro Online


Bmw-ja E gjitha Me Tulla
Bmw on 01/12/2011 at 12:47pm (UTC)
 Një artist kinez ka ndërtuar një makinë tip BMW… të gjithën me tulla.

Dai Geng ka harxhuar më shumë se një vit për të ndërtuar makinën e veçantë dhe kërkon ta shesë për 100 mijë euro.

Përveç dritareve, çdo pjesë e makinës është e ndërtuar me tulla. Madje edhe dorezat që hapin dyert.

Makina tashmë është nxjerrë në shitje.

Dai tha: “Gjithçka është e ndërtuar me tulla: gomat, timoni, tubi i shkarkimit dhe sediljet.”

Ndërtuesi i kësaj makine shpreson që një nga pasanikët kinezë ta blejë veprën e tij si zbukurim për oborrin.

Makina prej tulle është 5 metra e gjatë, 2.15 e gjerë, 1.6 e lartë dhe peshon 6.5 ton.
 

<-Back

 1 

Continue->


Add comment to this page:
Which entry do you want to comment?
Your Name:
Your message:
 
   
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free